internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 61

«Відкритий кубок Охтирщини з волейболу»

 22, 29 жовтня 2016 року в у спортивній залі Охтирської ЗОШ № 3  ,відбувся відкритий Кубок міста з волейболу. У турнірі взяло  участь 7 команд, в т.ч., 5 команд м. Охтирка, команди м. Тростянець та Богодухівська міська команда з волейболу  «Сатурн» (в оновленому складі,  капітан команди  Горін О.О.)    

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Алєксєєв Ігор Юрійович  , який побажав усім командам міцного здоров’я, миру та перемоги.
Перемогу в даному турнірі отримала команда з Охтирки «НАФТОФИК», але маючи мінімальний ігровий досвід  волейболісти   «Сатурна»перемогли одного  із  лідерів турніру ,команду «Город-312» з рахунком 1:2.

Переможці нагороджені кубками та грамотами сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та ФСТ «Колос».

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.