«Відкритий кубок Охтирщини з волейболу»

22, 29 жовтня 2016 року в у спортивній залі Охтирської ЗОШ № 3  ,відбувся відкритий Кубок міста з волейболу. У турнірі взяло  участь 7 команд, в т.ч., 5 команд м. Охтирка, команди м. Тростянець та Богодухівська міська команда з волейболу  «Сатурн» (в оновленому складі,  капітан команди  Горін О.О.)

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Алєксєєв Ігор Юрійович  , який побажав усім командам міцного здоров’я, миру та перемоги.
Перемогу в даному турнірі отримала команда з Охтирки «НАФТОФИК», але маючи мінімальний ігровий досвід  волейболісти   «Сатурна»перемогли одного  із  лідерів турніру ,команду «Город-312» з рахунком 1:2.

Переможці нагороджені кубками та грамотами сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та ФСТ «Колос».