Переглядiв: 62

Відбувся звіт міського голови

29 грудня у залі засідань  міської ради  міський голова Микола Голуб відзвітував перед  Богодухівською територіальною громадою про свою роботу  у 2017 році.

Зустріч  тривала півтори години. У своєму виступі  Микола Вікторович проаналізував результати соціально-економічного розвитку Богодухова, окреслив найважливіші питання життєдіяльності міста та сіл міської ради, які планується вирішувати у 2018-му році. Він висловив переконання, що в разі продовження співпраці міської ради з народним депутатом України, депутатами обласної ради, керівництвом району та депутатським корпусом міста за активної і дієвої участі громадськості вдасться досягти наміченого.

Після звіту пройшло активне обговорення. На звіт завітав та виступив в обговоренні депутат Харківської обласної ради Микола Борисович Пушкар. ПОВНИЙ ТЕКСТ ЗВІТУ  ДИВІТЬСЯ у РОЗДІЛІ «МІСЬКИЙ ГОЛОВА»"ЗВІТ за 2017 рік»

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.