buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Відбувся звіт міського голови

29 грудня у залі засідань  міської ради  міський голова Микола Голуб відзвітував перед  Богодухівською територіальною громадою про свою роботу  у 2017 році.

Зустріч  тривала півтори години. У своєму виступі  Микола Вікторович проаналізував результати соціально-економічного розвитку Богодухова, окреслив найважливіші питання життєдіяльності міста та сіл міської ради, які планується вирішувати у 2018-му році. Він висловив переконання, що в разі продовження співпраці міської ради з народним депутатом України, депутатами обласної ради, керівництвом району та депутатським корпусом міста за активної і дієвої участі громадськості вдасться досягти наміченого.

Після звіту пройшло активне обговорення. На звіт завітав та виступив в обговоренні депутат Харківської обласної ради Микола Борисович Пушкар. ПОВНИЙ ТЕКСТ ЗВІТУ  ДИВІТЬСЯ у РОЗДІЛІ «МІСЬКИЙ ГОЛОВА»"ЗВІТ за 2017 рік»