Відбувся серпневий педагогічний форум «Нова українська школа – впевнений поступ освітньої реформи»

29 серпня 2019 року на базі Богодухівського ліцею №3 відбувся серпневий педагогічний форум у роботі якого взяли участь перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Валентина Зирянова, заступник голови Богодухівської районної ради Роман Ярошенко, заступник Богодухівського міського голови Ольга Мальована, керівники дошкільних, загальної середньої та позашкільної освіти району, педагогічні працівники, представники профспілки працівників освіти району, методисти районного методичного кабінету при відділі освіти районної державної адміністрації. Ольга Анатоліївна побажала освітянам плідної творчої праці, невичерпної енергії, взаєморозуміння і взаємопідтримки з колегами та вихованцями, оскільки кожний навчальний рік є новим етапом як у справі розбудови національної освіти, так і у професійній долі кожного вчителя та вихователя, та вручила керівникам закладів дошкільної освіти міста сертифікати на покращення матеріальної бази.