Відбувся перший колядковий флешмоб «Нова радість стала»

13 січня на центральній площі Богодухова вперше відбувся колядковий флешмоб «Нова радість стала». Міський голова привітав усіх жителів та гостей міста, побажав здоров`я, щастя, родинного затишку та благополуччя.

У святі взяли участь вихованці дошкільних навчальних закладів міста № 6, 7 та 9,  учні професійного аграрного ліцею, дитячий творчий колектив Ульянівського СБК, фольклорний колектив «Родина» Кручанського СБК, народний вокальний гурт «Криниченька» Гутянського СБК та творчі колективи районного будинку культури: народний гурт «Душа», народний хор «Українська пісня» та вокальний гурт «Голосисті».