buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 757

Відбулося засідання виконавчого комітету

ІЧлени виконавчого комітету Богодухівської міської ради під час чергового засідання, яке пройшло під головуванням міського голови Олексенко Н.І., розглянули низку питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення. Серед  основних питань були звіт керівників (Ярошенко Н.М. Слєсарєв В.В.),головних бухгалтерів (Білухта В.С.,Горнецька Л.Є.) КП«Богодухівжитло» та КП«Богодухіввода»  про фінансовий стан підприємств;   затвердження плану заходів щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Крім того, прийняті рішення про  надання одноразової грошової адресної допомоги жителям міста, які потрапили в скрутні  життєві обставини , про зменшення плати для батьків за перебування дітей у ДНЗ, про нагородження учасників і переможців І туру конкурсу «Вихователь року», затвердження вартості перевезень  на міських маршрутах. Також члени виконкому ухвалили рішення про   надання дозволу на газифікацію домоволодінь громадянам  міста та затвердили  план роботи виконкому на ІІ квартал.

Детальніше див. у розділі «Нормативні акти» → « Рішення виконкому»

Звіт керівників КП «Богодухіввода»

Звіт керівників КП «Богодухівжитло»

Інформація головного бухгалтера Дереведмедь Т.В.

Існує 2 коментарів .

Наталя —

І члени виконкому, і керівники комунальних підрозділів міста на своєму місці! Так тримати, ви найкращі!

Відповісти »

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.