Відбулося засідання виконавчого комітету

31 жовтня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради, на якому було розглянуто 14 питань порядку денного:

1. Про виконання бюджету за дев’ять місяців 2019 року.

2. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів Богодухівскої міської ради за 9 місяців 2019 року

3. Про надання одноразової грошової допомоги.

4. Про пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради.

5. Про затвердження протоколу конкурсної комісії з продажу квартири №1, що знаходиться за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова, 27.

6. Про продаж ½ частини житлового будинку за адресою: м.Богодухів, вул.Веселкова, 32.

7. Про затвердження лімітів використання води та на скид стічних вод на 2020 рік.

8. Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою.

9. Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Богодухівського професійного аграрного ліцею.

10. Про надання дозволу на газифікацію.

11. Про забезпечення дровами.

12. Про затвердження протоколу засідання житлової комісії.

13. Про надання дозволу на підключення до централізованої системи водопостачання.

14. Про заходи щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені на території Богодухівської міської ради у 2019-2020 роках.