Відбулося засідання виконавчого комітету

26 вересня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради, на якому було розглянуто 10 питань порядку денного:

1. Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 21.02.2019 №19 «Про звіт в.о.начальника КП «Богодухівжитло» про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2018 рік та затвердження фінансового плану господарської діяльності комунального підприємства на 2019 рік».

2. Про виконання заходів з  підготовки комунальних служб, комунальних дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 р.р.

3. Про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2019 року.

4. Про пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради.

5. Про затвердження лімітів використання води на 2019 та 2020 роки.

6. Про внесення змін до складу комісій при виконавчому комітеті.

7. Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою.

8. Про надання дозволу на підключення до централізованої системи водопостачання.

9. Про забезпечення дровами.

10. Про присвоєння поштових адрес.