Відбулося засідання виконавчого комітету

23 травня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради, на якому було розглянуто 12 питань порядку денного:

1. Про стан роботи дошкільних навчальних закладів освіти та організацію харчування.

2. Про виконання бюджету за I квартал 2019 року.

3. Про надання одноразової грошової допомоги.

4. Про організацію роботи дошкільних навчальних закладів міської ради в літній оздоровчий період.

5. Про організацію обліку дітей дошкільного віку у 2019 році.

6. Про пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради.

7. Про визначення виконавців послуг з вивезення  рідких та твердих побутових відходів, що утворюються на території населених пунктів Богодухівської міської ради.

8.Про присвоєння поштових адрес.

9. Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою на території Богодухівської міської ради.

10. Про надання дозволу на підключення до централізованої системи водопостачання.

11. Про надання дозволу на улаштування каналізаційного вигребу.

12. Про затвердження лімітів використання води на 2019 рік.