buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Відбулося засідання виконавчого комітету

18 квітня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради, на якому було розглянуто 25 питань порядку денного:

1. Про підсумки роботи комунальних підприємств «Богодухівжитло», «Богодухіввода», ДНЗ міста в осіньо-зимовий період та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2019-2020 роки.

2. Про затвердження тарифів на комунальні послуги, що надаються КП «Богодухіввода».

3. Про затвердження штатного розпису КП «Богодухіввода».

4. Про затвердження тарифів КП «Богодухівжитло» на вивезення ТПВ.

5. Про затвердження штатного розпису КП «Богодухівжитло».

6. Про заходи з благоустрою та санітарної очистки міста м. Богодухова на 2019 рік.

7. Про затвердження акту обстеження технічного стану вулично-шляхової мережі м.Богодухова на предмет виконання поточного ремонту комунальним підприємством «Богодухівжитло».

8. Про затвердження переліку шахтних колодязів, які потребують ремонту.

9. Про проведення конкурсів  на надання послуг з вивезення побутових відходів.

10. Про визначення ставу «Копань» місцем масового відпочинку населення на водному об’єкті та підготовку його до літнього оздоровчого сезону 2019 року.

11. Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах Богодухівської міської ради на 2019 рік.

12. Про затвердження плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2019 року на території Богодухівської міської ради.

13. Про надання одноразової грошової допомоги.

14. Про пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради.

15. Про доцільність призначення опікуном.

16. Про закріплення за дошкільними навчальними закладами міста та загальноосвітніми навчальними закладами території обслуговування.

17. Про присвоєння поштових адрес.

18. Про затвердження протоколу засідання житлової комісії.

19. Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою на території міста Богодухова, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття.

20. Про надання дозволу на переведення житлового приміщення у нежитлове за адресою: м.Богодухів, пл.Праці, 23.

21. Про затвердження лімітів використання води та на скид стічних вод на 2019 рік.

22. Про забезпечення дровами.

23. Про надання акредитації Оксеничу Валентину Євгенійовичу, журналісту, при Богодухівській міській раді.

24. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31.01.2019 №14 «Про організацію та проведення громадських робіт у 2019 році».

25. Про погодження місця розташування 3-х тимчасових споруд  за адресою: м.Богодухів, вул.Леонова, 1 ПАТ «Харківське підприємство автобусних станцій».