buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Відбулося засідання виконавчого комітету

20 квітня  відбулося засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради, яке провів міський голова Микола Голуб.

Під час засідання було розглянуто ряд питань щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Зокрема, було заслухано виконання фінансового плану комунальних підприємств «Богодухіввода»та «Богодухівжитло»  за I квартал 2017 року та затверджено штатні розписи КП «Богодухіввода»,«Богодухівжитло»

Крім того, наголошено на необхідності  зміни тарифів на комунальні послуги, що надаються КП «Богодухіввода»,«Богодухівжитло»

В ході засідання члени виконавчого комітету заслухали підсумки роботи комунальних підприємств «Богодухівжитло», «Богодухіввода», ДНЗ міста в осіньо-зимовий період та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2016-2017 роки.

Також було  заслухано звіт головного бухгалтера про виконання бюджету за I квартал 2017 року.

В ході засідання також було:

- закріплення за дошкільними навчальними закладами та за загальноосвітніми навчальними закладами міста території обслуговування

- організація перевезень пасажирів 23, 24 квітня 2017 року

- затвердження заходів  із відзначення на території міської ради 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

-  закріплення житла за неповнолітньою Яцук Анастасією, 05.06.2003 р.н., дитиною позбавленої батьківського піклування.

- безкоштовне та пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради.

- затвердження заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2017 року.

-затвердження акту обстеження технічного стану доріг м. Богодухова на предмет виконання поточного (ямкового) ремонту комунальним підприємством «Богодухівжитло».

- заходи щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах на 2017 рік

- надання дозволів на підключення до централізованої системи водопостачання.

- присвоєння поштових адрес.

- надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

- надання дозволів на порушення об’єктів благоустрою на території міста Богодухова.

- розгляд протоколу житлової комісії.

- погашення технічної та правової документації на житловий будинок.

- забезпечення дровами.

-  зелених насаджень.