internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 107

Відбулося засідання VI сесії VII скликання міської ради

14.04.2016 року ,під головуванням Миколи Голуба,відбулося засідання чергової засідання міської ради. Із 26 депутатів були присутні 18 (відсутні: Бутильська М.Л., Каплуновський О.О.Рогинська Л.І.Смірнов Р.Ю.Терещенко Л.П.,Удовіченко О.В.,Шуба Л.А.,Ярошенко Н.М.). Депутатами прийнято 22 рішення, що стосувались життєдіяльності територіальної громади міста. Жваво депутати обговорювали питання перейменування вулиць  на території Богодухівської міської ради. З метою уникнення непорозумінь секретар міської ради Зіньковська З.М. надала роз’яснення щодо дій громадян при перейменуванні вулиці.«Законодавством не передбачено внесення змін до правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору міни, договору дарування, тощо), у зв’язку з перейменуванням вулиць, на яких знаходиться об’єкт нерухомого майна, а тому вони є чинними та не потребують заміни чи отримання нового правовстановлюючого документа.В той же час,і з власної ініціативи або у разі необхідності (продаж, дарування, тощо) власник майна (в тому числі земельної ділянки), відносно якого відбулись зміни у назві вулиці (проспекту, провулку тощо), відповідно до законодавства має право самостійно (або уповноважити на це іншу особу за довіреністю) звернутись до органу державної реєстрації правна нерухоме майно з заявою про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку із зміною назви чи перейменування вулиці (проспекту, провулку тощо) відповідно до рішення Богодухівської міської ради.

У разі необхідності здійснення нотаріальних дій із нерухомістю (продаж, успадкування, дарування тощо) нотаріус видає новий правовстановлюючий документ із новою назвою вулиці.

 Міський голова М.Голуб наголосив,що для міста статтею витрат на вирішення цього питання є виготовлення тільки нових табличок з назвою вулиці . Місцевій владі потрібно просто оновити таблички-вивіски на початку та вкінці вулиці. Вартість однієї такої таблички на сьогодні становить 45 гривень.

          Депутатами міської ради,одноголосно, було підтримано проект рішення про звільнення від плати за перебування дітей ,учасників бойових дій (АТО) в дошкільних навчальних закладах.

У ході сесії відбулися активні обговорення, надано доповнення та пропозиції до проектів.

Свою роботу  шоста сесія Богодухівської  міської ради 7 скликання завершила пропозицією депутата Толмачова А.В. організувати День Довкілля для депутатів та привести в належний стан територію міста  . Ініціатива була підтримана більшістю депутатів та визначений день -23 квітня 2016 року.

 Про призначення сьомої сесії депутатів та жителів міста буде повідомлено у відповідності до чинного законодавства.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.