internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 61

Відбулося засідання чергове виконавчого комітету

Сьогодні, 4  жовтня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради під головуванням міського голови Миколи  Голуба.  Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.
Після обговорення було прийнято 17 рішень, серед яких:про стан організації харчування у комунальних дошкільних навчальних закладах, про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2016 року,про безкоштовне перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради, про підсумки проведення конкурсу міні-проектів Розвитку територіальної громади міської ради «Влада і громада – разом!»,про надання матеріальної допомоги,про реєстрацію та видачу посвідчення помічника фізичної дієздатної особи К. , яка зареєстрована за адресою: м.Богодухів, вул. ______-, помічником гр.К,  , який зареєстрований за адресою: м.Богодухів,про затвердження акту приймання-передачі квартири за адресою: м.Богодухів, вул.Слобожанська, буд.2, кв.2, що передається з балансу Харківської філії ПАТ «Укртелеком»,про присвоєння поштових адрес будівлям,про затвердження протоколу конкурсної комісії від 20.09.2016 з продажу гаражів за адресами: Харківська обл., м.Богодухів, вул.Чернієнка, 6В та 6Г, нежитлової будівлі (майстерні) за адресою: Харківська обл., м.Богодухів, пл.Незалежності, 20/3, про затвердження ліміту використання води на 2017 рік,про затвердження ліміту на скид стічних вод у міську систему каналізації,про наданнядозволів на газифікацію домоволодінь,про надання дозволів на порушення обєктів благоустрою на території міста Богодухова,про надання дозволу на видалення зелених насаджень, про затвердження плану роботи виконкому міської ради на ІV квартал 2016 року , про забезпечення дровами,про надання матеріальної допомоги квартальним міської ради.

Під час обговорення питання про харчування дітей у ДНЗ міста, всі члени виконавчого комітету, одноголосно підтримали ініціативу міського голови про всановлення у   дитячих садочках відеоспостереження. 

 

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.