buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Відбулося засідання чергове виконавчого комітету

Сьогодні, 4  жовтня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради під головуванням міського голови Миколи  Голуба.  Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.
Після обговорення було прийнято 17 рішень, серед яких:про стан організації харчування у комунальних дошкільних навчальних закладах, про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2016 року,про безкоштовне перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради, про підсумки проведення конкурсу міні-проектів Розвитку територіальної громади міської ради «Влада і громада – разом!»,про надання матеріальної допомоги,про реєстрацію та видачу посвідчення помічника фізичної дієздатної особи К. , яка зареєстрована за адресою: м.Богодухів, вул. ______-, помічником гр.К,  , який зареєстрований за адресою: м.Богодухів,про затвердження акту приймання-передачі квартири за адресою: м.Богодухів, вул.Слобожанська, буд.2, кв.2, що передається з балансу Харківської філії ПАТ «Укртелеком»,про присвоєння поштових адрес будівлям,про затвердження протоколу конкурсної комісії від 20.09.2016 з продажу гаражів за адресами: Харківська обл., м.Богодухів, вул.Чернієнка, 6В та 6Г, нежитлової будівлі (майстерні) за адресою: Харківська обл., м.Богодухів, пл.Незалежності, 20/3, про затвердження ліміту використання води на 2017 рік,про затвердження ліміту на скид стічних вод у міську систему каналізації,про наданнядозволів на газифікацію домоволодінь,про надання дозволів на порушення обєктів благоустрою на території міста Богодухова,про надання дозволу на видалення зелених насаджень, про затвердження плану роботи виконкому міської ради на ІV квартал 2016 року , про забезпечення дровами,про надання матеріальної допомоги квартальним міської ради.

Під час обговорення питання про харчування дітей у ДНЗ міста, всі члени виконавчого комітету, одноголосно підтримали ініціативу міського голови про всановлення у   дитячих садочках відеоспостереження.