Відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Харківської області

17 березня під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія КУЧЕРА відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області в режимі відеоконференції, під час якого обговорювалося питання про посилення карантинних заходів, пов’язаних з запобіганням поширенню коронавірусу COVID-19 на території Харківської області.

На початку заходу голова ХОДА Олексій КУЧЕР повідомив, що 16 березня Кабінет Міністрів України затвердив низку рішень, пов’язаних з припиненням розповсюдження коронавірусної інфекції. Він перелічив ключові пункти відповідної постанови Кабінету Міністрів України та наголосив, що всі приписи, які є в цій постанові, мають бути виконані на території області. Під час засідання обговорили всі підготовчі заходи, дії служб та стан ситуації у сфері охорони здоров’я області.

Про готовність до впровадження карантинних заходів доповіли представники Національної поліції України, прикордонники, спеціалісти обласного лабораторного центру та інших структур. Олексій КУЧЕР запропонував усім службам сформувати перелік потреб у індивідуальних засобах захисту для співробітників.

У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації, голова місцевої КТЕБ і НС Валентина ЗИРЯНОВА, Богодухівський міський голова Микола Голуб, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та закладів охорони здоров’я.