Відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Харківської області

23 квітня під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія КУЧЕРА відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області в режимі відеоконференції, під час якого обговорювалося питання щодо введення додаткових заходів боротьби з поширення коронавірусу COVID-19 на території Харківської області. Під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняте рішення щодо закриття цвинтарів.

Людей на цвинтарі пускатимуть тільки для проведення поховальних обрядів – за умов дотримання карантинних обмежень.

«Кількість захворілих на коронавірус збільшується, як і кількість смертей від нього. На жаль, необхідно це констатувати, — сказав голова ХОДА Олексій КУЧЕР. — Я прошу всіх не відвідувати кладовища на поминальні дні. Ми можемо всі ці заходи перенести на післякарантинний час, коли ми побачимо, що динаміка захворюваності зменшується».

Він також подякував жителям Харківщини, які дослухались до рекомендацій та залишились удома на Великдень.

Під час засідання КТЕБ та НС обговорили питання закриття всіх ринків на території Харківської області.

«Нам ще раз необхідно розглянути питання щодо закриття ринків. Тому що це питання, на жаль, гостро стоїть по території всієї країни. Зокрема, й нашого регіону», — зазначив голова ХОДА.