Відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Харківської області

26 березня під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області в режимі відеоконференції, під час якого обговорювалося питання про введення додаткових заходів боротьби з поширення коронавірусу COVID-19 на території Харківської області.

Як зазначив Олексій Кучер, учора уряд прийняв рішення щодо запровадження режиму надзвичайної ситуації на території усієї держави на 30 днів. Тобто до 24 квітня. У зв’язку з цим нам потрібно прийняти рішення про продовження карантинних заходів на території нашого регіону та в деяких моментах його посилити.

Заступник голови ХОДА Михайло Черняк повідомив про підготовчі заходи, що проводяться в області, та поповнення запасів медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, тест-систем тощо.

Також під час засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС обговорили питання розгортання (за необхідності) та організації роботи блок-постів на дорогах області.

В заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації, голова місцевої КТЕБ і НС Валентина Зирянова, Богодухівський міський голова Микола Голуб, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади та закладів охорони здоров’я.