Відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Харківської області

21 березня 2020 під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області в режимі відеоконференції, під час якого обговорювалося питання про введення режиму надзвичайної ситуації на території Харківської області, внаслідок поширення коронавірусу COVID-19.
Як зазначив Олексій Кучер, всі служби, залучені до ліквідації наслідків розповсюдження COVID-19, переходять у режим роботи в надзвичайних ситуаціях.
Щодо медичних закладів – наразі вони готові до роботи в умовах розповсюдження хвороби та забезпечені всім необхідним.
Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в області буде створено штаб, який очолить заступник голови ХОДА Михайло Черняк.
Також у ході наради обговорили посилення карантинних заходів у регіоні. Зокрема, йшлося про необхідність дотримання масочного режиму в транспорті та торговельних центрах.