internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 10

Відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Харківської області

21 березня 2020 під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області в режимі відеоконференції, під час якого обговорювалося питання про введення режиму надзвичайної ситуації на території Харківської області, внаслідок поширення коронавірусу COVID-19.
Як зазначив Олексій Кучер, всі служби, залучені до ліквідації наслідків розповсюдження COVID-19, переходять у режим роботи в надзвичайних ситуаціях.
Щодо медичних закладів – наразі вони готові до роботи в умовах розповсюдження хвороби та забезпечені всім необхідним.
Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в області буде створено штаб, який очолить заступник голови ХОДА Михайло Черняк.
Також у ході наради обговорили посилення карантинних заходів у регіоні. Зокрема, йшлося про необхідність дотримання масочного режиму в транспорті та торговельних центрах.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.