internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 25

Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району

23 березня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб та заступник міського голови Володимир Ворвуль взяли участь в позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової, під час якого обговорювалося питання про організацію робіт щодо введення режиму надзвичайної ситуації на території Богодухівського району внаслідок поширення коронавірусу COVID-19.
Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в районі створюється штаб, який очолює перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова.
Під час засідання обговорили питання готовності всіх служб, які залучені до ліквідації наслідків розповсюдження COVID-19, до роботи в режимі надзвичайної ситуації.
Також у ході наради обговорили посилення карантинних заходів у районі. Зокрема, йшлося про забезпечення наявності споживачів в торгівельному приміщенні в кількості 1 особа на 10 м2 та забезпечення заходів щодо дотримання санітарних норм.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.