internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 25

Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району Харківської області

26 березня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь у позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району Харківської області з питання про введення додаткових заходів боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 на території Богодухівського району.

Як зазначила Валентина Зирянова, 25 березня уряд прийняв рішення щодо запровадження режиму надзвичайної ситуації на території усієї держави на 30 днів. Тобто до 24 квітня. У зв’язку з цим нам потрібно прийняти рішення про продовження карантинних заходів на території нашого району та в деяких моментах його посилити.

Також під час засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС обговорили питання про облаштування та розгортання блок-посту по вул. Пушкіна з метою обов’язкового санітарного огляду громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів. Пропуск осіб, які залишають територію карантину, або в’їжджають, здійснюється за умови проведення медичного огляду з безконтактною термометрією і заповнення медико-санітарної декларації та направлення на обстеження осіб з підозрою на гострі респіраторні захворювання.

Джерело інформації: Сайт Богодухівської районної державної адміністрації

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.