Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району Харківської області

26 березня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь у позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району Харківської області з питання про введення додаткових заходів боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 на території Богодухівського району.

Як зазначила Валентина Зирянова, 25 березня уряд прийняв рішення щодо запровадження режиму надзвичайної ситуації на території усієї держави на 30 днів. Тобто до 24 квітня. У зв’язку з цим нам потрібно прийняти рішення про продовження карантинних заходів на території нашого району та в деяких моментах його посилити.

Також під час засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС обговорили питання про облаштування та розгортання блок-посту по вул. Пушкіна з метою обов’язкового санітарного огляду громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів. Пропуск осіб, які залишають територію карантину, або в’їжджають, здійснюється за умови проведення медичного огляду з безконтактною термометрією і заповнення медико-санітарної декларації та направлення на обстеження осіб з підозрою на гострі респіраторні захворювання.

Джерело інформації: Сайт Богодухівської районної державної адміністрації