internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 33

Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району

22 травня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь у позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району з питання щодо продовження карантину та зняття деяких обмежувальних заходів на території району .

У ході засідання місцевої комісії були ухвалені рішення, що відповідають постанові Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392.

Серед найбільш важливих послаблень карантину – відновлення пасажирських перевезень.

З 23 травня дозволені регулярні та нерегулярні перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньобласному сполучені за певних умов – кількість пасажирів має дорівнювати кількості місць.

З 22 травня за дотримання обмежень щодо кількості учасників можна проводити релігійні (одна людина на 10 кв.м.) і спортивні (до 50 учасників, без глядачів) заходи.
З 1 червня за умови дотримання протиепідемічних вимог зможуть працювати фітнес-центри (крім групових занять більше ніж десять осіб), відновиться діяльність закладів освіти в групах не більше ніж десять людей.

Органи місцевого самоврядування, сектор освіти РДА повинні забезпечити до 30.05.2020 належні умови роботи закладів дошкільної освіти на період карантину з урахуванням вимог санітарного законодавства, з тим щоб з 1 червня у районі запрацювали дитячі садочки.
Також з 1 червня буде відновлено роботу закладів фізкультури та спорту.

З 10 червня відновлюється діяльність закладів харчування та культури.

Але всі послаблення можливі лише при дотримані діючих карантинних заходів.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.