Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району

8 травня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь у позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району з питання щодо відновлення роботи деяких суб’єктів господарювання на території Богодухівського району.

На комісії розглянуто питання про послаблення заходів карантину у відповідності до рішення уряду від 04 травня 2020 року.

Як зазначив голова комісії Анатолій Рисцов, у рішенні місцевої комісії з питань ТЕБ і НС дозволено відкрити в районі непродовольчі магазини, перукарні та салони краси; парки: групами обмеженою кількістю осіб; тимчасові споруди (ларьки): із забороною споживання їжі та напоїв на місці; невеликі виробництва непродовольчих товарів та підприємства побутового обслуговування (ательє, побутові послуги та інші). Зможуть працювати адвокатські та нотаріальні бюро, аудитори. А також – бібліотеки – поки тільки на видачу книг, без роботи читальних залів.

Але роботу суб’єктів господарювання дозволено за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.