internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 23

Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району

6 квітня Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь в позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району Харківської області з запровадження додаткових обмежувальних заходів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року № 255 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2002 року № 211» на території Богодухівського району.

Як зазначив голова Богодухівської районної державної адміністрації Анатолій Рисцов, згідно з прийнятими урядом змінами, на всій території України до кінця карантину діятимуть ряд обмежень щодо перебування в громадських місцях, відвідування парків, скверів, зон відпочинку, спортивних та дитячих майданчиків, роботи транспорту тощо. У зв’язку з цим комісії необхідно прийняти ряд рішень щодо запровадження цих обмежень.

Також під час засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС обговорили питання про проведення додаткових дезінфекційних заходів на території району, підвезення медичних працівників до місця роботи та інші заходи.

Джерело інформації: сайт Богодухівської районної державної адміністрації

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.