Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району

6 квітня Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь в позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району Харківської області з запровадження додаткових обмежувальних заходів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року № 255 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2002 року № 211» на території Богодухівського району.

Як зазначив голова Богодухівської районної державної адміністрації Анатолій Рисцов, згідно з прийнятими урядом змінами, на всій території України до кінця карантину діятимуть ряд обмежень щодо перебування в громадських місцях, відвідування парків, скверів, зон відпочинку, спортивних та дитячих майданчиків, роботи транспорту тощо. У зв’язку з цим комісії необхідно прийняти ряд рішень щодо запровадження цих обмежень.

Також під час засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС обговорили питання про проведення додаткових дезінфекційних заходів на території району, підвезення медичних працівників до місця роботи та інші заходи.

Джерело інформації: сайт Богодухівської районної державної адміністрації