internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 22

Відбулося чергове засідання учнівського клубу «Школа професій»

21 жовтня 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру занятості відбулося чергове засідання учнівського клубу «Школа професій». Тема засідання – «Яка вона, професія пожежник-рятувальник?» В рамках якого передбачена екскурсія до пожежної частини.

Розпочала засідання голова клубу «Школа професій» Філіпова О.В., яка ознайомила присутніх із планом роботи клубу, темою засідання та повідомила, що учнів клубу сьогодні запросили до Богодухівського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області. Мета екскурсії – ознайомлення з особливостями роботи рятувальників та пожежних інспекторів.

У своєму зверненні до учнів – членів клубу, голова клубу «Школа професій» Олена Філіпова зазначила: «Вибір професії – одне із ключових рішень в житті людини. Усвідомлений вибір професії — головна передумова запобігання молодіжному безробіттю. Тому служба зайнятості надає учням методичну і практичну допомогу при виборі професійної діяльності». Крім того, поінформувала майбутніх випускників – членів клубу «Школа професій» про навчальні заклади, в яких можна здобути фах рятувальника та про послуги, які можна отримати молодим людям у службі зайнятості.

Цікавою була екскурсія по території пожежної частини, яку провів начальник 51-ДПРЧ м.Богодухів Головного управління Державної служби України у Харківській області Церковний Д.В. Учні – члени клубу побачили спеціалізовані автомобілі, механічні засоби для порятунку людей та спортивні майданчики, де проходять тренування працівників. Учні побували в музеї районного відділу, де мали можливість побачити, як застосовуються різні механічні устаткування пожежників.

У учнів – членів клубу виникало чимало запитань, на які відповідав Дмитро Церковний. Тож члени клубу «Школа професій» залишали стіни пожежної частини «озброєними» достовірними  знаннями про особливості професії рятувальника.

«Маємо сподівання, що Богодухівська бригада рятувальників з часом поповниться сміливою молоддю. А сьогодні ми бажаємо усім працівникам цивільного захисту та пожежної охорони якомога менше тривожних викликів, а підростаючому поколінню вірного професійного вибору в житті!», — підсумувала Олена Філіпова.

Екскурсія була надзвичайно цікава!

Дякуємо!

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.