internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 23

Відбулось урочисте віче з нагоди 30-ї річниці проголошення суверенітету України

16 липня 1990 року було прийнято Декларацію про Державний суверенітет України. Важко переоцінити значення цього документу для новітньої історії нашої держави. Відтоді в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка, новий відлік часу — епоха утвердження України як самостійної та незалежної країни.

Прийняття Декларації стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель. Цей документ відкрив новий етап в історії нашого народу, проголосивши основні політичні, соціальні цілі, довгострокові перспективи розвитку Української держави.

Сьогодні за участю керівництва району та міста, представників громадськості відбулось урочисте віче з нагоди 30-ї річниці проголошення суверенітету України. Урочистою ходою пройшли до пам`ятника Тараса Шевченка та поклали квіти. Всіх присутніх привітав голова районної державної адміністрації Анатолій РИСЦОВ. У виконанні учасників творчих колективів районного будинку культури прозвучала літературна музична композиція.

Захід пройшов з дотриманням вимог карантину.

Джерело інформації: сайт Богодухівської РДА

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.