internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 30

Відбулися громадські обговорення

25 червня 2019 року в актовій залі Богодухівської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проекту детального плану  території  в межах міста Богодухова : вул. Оверченка, вул. Харківська  та пров.Харківський  для діючого підприємства ТОВ«Богодухівський молзавод».

Спеціаліст проектної організації «ГРАНДПЛАНПРОЕКТ» ознайомила присутніх з  особливостями проектування детального плану території, вказавши на те, що  детальний план розроблявся з урахуванням природно-кліматичних умов , існуючого рельєфу території та забудови, з дотриманням технологічних та санітарних розривів з урахуванням взаємозв’язків основних та допоміжних споруд. Негативні  наслідки планової діяльності на мікроклімат , а також вплив фізичних факторів впливу на найближчу житлову зону не передбачаються. Негативного впливу на стан здоров’я чи захворюваність, а також погіршення  умов життєдіяльності місцевого населення не передбачаються. Рівні шуму, вібрації, іонізуючого випромінювання не будуть перевищувати норми допустимого впливу.

Під час слухання учасниками було озвучено   запитання  та надані відповіді з екологічних проблем отримані пропозиції уникнення можливого потрапляння відходів у навколишнє середовище, забезпечення повного збирання, належного зберігання та недопущення знищення та псування відходів.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.