internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 2002

Відбулася зустріч з діловодами

 17 березня перший заступник міського голови Віктор СТОЙЧИК, заступник міського голови Любов РОГИНСЬКА, керуюча справами виконавчого комітету Богодухівської міської ради Алла ЩЕРБАК провели нараду з діловодами Загального відділу Богодухівської міської ради. Діловодам роз’яснені питання підготовки довідок, ведення господарського обліку, деякі питання соціального захисту, а також визначений час прийому діловодів у Відділі «ЦНАП». На сьогодні є певні невідповідності у законодавстві щодо утворення старостинських округів. З внесенням змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост у громаді буде розроблене Положення про старостинські округи, затверджені самі старостинські округи і прийняті старости.
​Для того, щоб не допустити колапсу, у сільських населених пунктах нашої громади працюють діловоди, які вирішують питання комунікації з Богодухівською міською радою та центром надання адміністративних послуг (ЦНАП). Діяльність ЦНАПу спрямована на підвищення доступності та якості державних послуг. Там можна отримати всі види довідок, зареєструвати місце проживання, подати документи для оформлення соціальних виплат зареєструвати бізнес та речові права на нерухоме майно, отримати послуги дозвільного характеру.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.