Відбулася ХХХVIІІ сесія VII скликання Богодухівської міської ради

01 жовтня 2019 року відбулося пленарне засідання ХХХVIІІ  сесії Богодухівської міської ради VII скликання. На розгляд депутатів було винесено наступні питання:

1. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Сільський  комітет «Паляничники-Дейнеко» в с.Паляничники Богодухівського району

2. Про скасування рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 21.07.2019 № 169 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових пересувних споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території міста Богодухова»

3. Про втрату чинності рішення Богодухівської міської ради  від 26.09.2014 №1971-VI «Про затвердження Порядку подання, розгляду, встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги, які регулюються виконавчим комітетом міської ради»

4. Про передачу в оперативне управління нежитлових будівель  та споруд БОГОДУХІВСЬКИМ ДОШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ  БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та Семеноярському сільському клубу.

5. Про     надання   дозволу   комунальному підприємству   «Богодухіввода»для  отримання        кредитного   ліміту  у відділенні   ХГРУ ПАТ КБ «Приватбанк » на поточний рахунок.

6. Про забезпечення виконання ЗУ « Про доступ до публічної інформації».

7.  Про виконання міського бюджету за 9 місяців  2019 року.

8. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року  №1175-VII «Про міський бюджет на 2019 рік» та додатків до нього    (ХХХІІ сесія VII скликання).

9. Земельні    питання.

10. Різне.