Відбулася ХХХVIІ позачергова сесія VII скликання Богодухівської міської ради

30 серпня 2019 року відбулося пленарне засідання ХХХVIІ позачергової сесії Богодухівської міської ради VII скликання. На розгляд депутатів було винесено наступні питання:

1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018-2020 роки.

2. Про внесення змін до Програми благоустрою територій населених пунктів Богодухівської міської ради на 2019 рік (зі змінами).

3. Про затвердження штатних розписів дошкільних навчальних закладів №№3, 5, 6, 7, 8, 9.

4. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Богодухівської міської ради.

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року     №1175-VII «Про міський бюджет на 2019 рік» (зі змінами) та додатків до нього (ХХХІІ сесія VII скликання).

6. Земельні питання.