buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Відбулася ХХХV сесія VII скликання Богодухівської міської ради

17 травня 2019 року відбулася ХХХV сесія VII скликання Богодухівської міської ради, на якій  депутатами було розглянуто наступні  питання порядку денного:

1. Про хід виконання ПРОГРАМИ забезпечення проведення  масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки за 2018 та 1 квартал 2019 року.

2. Про внесення змін  до комплексної Програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 22.02.2019  № 1194-VII (ХХХІІІ сесія  VII скликання).

3. Про внесення змін  до комплексної Програми благоустрою територій населених пунктів Богодухівської міської ради на 2019 рік.

4. Про включення до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Богодухівської міської ради, які підлягають продажу квартири №1 у житловому будинку №27 по вулиці Моргунова  в м. Богодухові.

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року №1175-VII «Про міський бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (ХХХІІ сесія VII скликання ).

6. Земельні    питання.

7. Різне