Відбулася ХХХ сесія Богодухівської міської ради

під час голосування

29 березня 2013року в залі засідань міської ради відбулась ХХХ сесія Богодухівської міської ради  VI скликання під головуванням міського голови Н. Олексенко. Сесійне засідання розпочалося із урочистого нагородження вихователів дошкільних навчальних закладів міської ради – учасників і переможців I туру конкурсу «Вихователь року — 2013».

Радою було  розглянуто 23 проектів рішень, прийнято 23 рішень , які стосувалися різних галузей життя міста. Основні питання: - Інформація Богодухівського міського голови Олексенко Н.І про здійснення виконавчим комітетом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади   відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування». - Про внесення змін до бюджету міста на 2013 рік; - Про хід виконання міських програм за 2012рік - Про міську комісію з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища. - Про актуалізацію наявних генеральних планів населених пунктів Богодухівської міської ради -  Про створення органу приватизації житлового фонду Богодухівської міської ради -    Розглянуто ряд земельних питань.        Упродовж засідання депутати виявляли достатній рівень активності: виступали зі зверненнями та запитами, задавали уточнюючі питання стосовно тих чи інших проектів рішень, висловлювали власну точку зору у вигляді реплік з місця та коротких виступів з сесійної трибуни. Так ,всі депутати підписали депутатське звернення до Начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Микуленка К.В.,щодо незадовільного стану та необхідності проведення ремонтних робіт проїжджої частини вулиць міста Богодухова,що знаходяться в його  підпорядкуванні.

Н. Олексенко інформує раду про здійснення виконавчим комітетом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади

Провідний спеціаліст міської ради Тризна В.І. інформує про створення органу приватизації житлового фонду Богодухівської міської ради

Інформація провідного спеціаліста Моргун Л.М. про виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства
м. Богодухова на 2009-2014 роки за 2012 рік