buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Відбулася ХХІV сесія VII скликання Богодухівської міської ради

23.03.2018 року відбулося пленарне засідання ХХІV сесія  VII скликання Богодухівської міської ради.

На порядок денний засідання виносилося, крім пункту «Різне», 27 проектів рішень, які стосувалися діяльності підприємств міської комунальної власності, земельних питань, питань    благоустрою в місті та затвердження Положення про  надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах.

Розпочалася сесія, згідно регламенту, з озвучення депутатських запитів. Так, депутат Марина Леонідівна Бутильська висловилася щодо благоустрою  на вулицях Дружби,Суворова.   Міський голова Микола Голуб наголосив, що ним вже дане доручення керівнику КП «Богодухівжитло»  привести до ладу дороги на вищевказаних вулицях. Крім того, депутатом Рябкою Романом Олександровичем був озвучений запит  щодо  організації благоустрою в парку, розташований на площі Свято- Духівській,, інші  запити ,що стосуються благоустрою міста та ремонту доріг. Було вирішено звернутися до губернатора Харківської області Ю.Світличної та начальника служби автомобільних доріг Зражевця Євгена Марковича про виділення коштів та ремонт доріг, розташованих  у місті Богодухові по вулицях Шевченко та Центральній.Більшість запитів своїх колег депутати підтримали.

Згодом, прийнявши із кількома доповненнями порядок денний сесії, народні обранці взялися до розгляду його питань.

Бурхливе обговорення викликав проект рішення «Про затвердження Положення про надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах.  Як результат, проект рішення з правками   підтримано 21 депутатськими  голосами.

Після  обговорення депутати   прийняли до відома звіти про роботу постійних депутатських комісій.

Залишили без підтримки й проект рішення  «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна населених пунктів Богодухівської міської ради» та перенесли на наступну сесію.