Відбулася ХХІ сесія міської ради

20 жовтня відбулося засідання сесії міської ради, яку провів Богодухівський міський голова Микола Голуб.. Присутні 18 депутатів (відсутні : Каменський Ю.О., Григорович П.О., Каплуновський О.О., Шуба Л.А.,Удовіченко О.В., Толмачов А.В.,Христенко І.В., Галас В.Л. Терещенко Л,П.).

Враховуючи звернення жителів міста , депутатів та на виконання чинного законодавства було розглянуто питання  про надання  дозволу на розроблення містобудівної документації та виконання інженерно-вишукувальних робіт  м. Богодухова Харківської області. На сесію були запрошені та виступили перед присутніми  спеціалісти Інституту   »Харківпроект», будуть  виконавцями  генерального плану міста Богодухова.

Про роботу клубу села Семенів Яр за 2017 рік доповіла завідуюча клубом Красовська Т., члени вокальної студії виконали пісні та презентували концертні костюми, що придбані за рахунок міького бюджету.

Також на сесії було розглянуто низку питань  що стосуються бюджету , житлово-комунального господарства, земельних ресурсів, комунального підприємства «Богодухівжитло», хід виконання програми «Дощкільна освіта за 2012-2017 роки»

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною: депутати голосували поіменно  , розглянули близько  тридцяти питань та прийняли стільки ж рішень.

Відео можна переглянути http://tv.bogodukhov-city.com.ua/videonovyny/570-bogoduhov-tv-vdbulasya-hh-sesya-bogoduhvskoyi-mskradi-20102017.html