Відбулася VІ сесія VIІI скликання Богодухівської міської ради

25 лютого 2021 року відбулося пленарне засідання VІ позачергової сесії Богодухівської міської ради VIІI скликання. На розгляд депутатів було винесено наступні питання:

1. Про Звернення депутатів Богодухівської міської ради до Верховної Ради України щодо прийнятого Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».

2. Про звернення депутатів  Богодухівської міської ради VІІІ скликання до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення вакциною від коронавірусної хвороби COVID-19 населення Харківської області.

3. Про звернення депутатів  Богодухівської міської ради VІІІ скликання до Голови Харківської  обласної державної адміністрації щодо готовності Харківської  області до проведення імунізації (вакцинації) населення проти COVID-19.

4. Про внесення змін в структуру апарату Богодухівської міської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.

5. Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів Відділу з питань надання адміністративних послуг Богодухівської районної державної адміністрації та Сектору державної реєстрації Богодухівської районної державної адміністрації.

6. Про затвердження Програми забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей у Богодухівській міській територіальній громаді на 2021-2022 роки.

7. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Богодухівської міської територіальної громади на 2021 рік.

8. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті Богодухівської міської територіальної громади на надання одноразової грошової допомоги та допомоги, пов’язаної з похованням деяких категорій громадян.

9. Про затвердження Положення про надання особам з інвалідністю по зору I групи, які не користуються іншими пільгами з оплати за спожиті комунальні послуги, 50% знижки на оплату за електроенергію, природний газ, послуги з водопостачання і водовідведення, квартирну плату та виплату компенсації на придбання твердого палива.

10. Про затвердження актів приймання-передачі   рухомого та нерухомого майна, яке перебуває на балансовому обліку Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

11.  Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя Богодухівської міської територіальної громади  на 2021-2023 роки.

12. Про участь у обласному конкурсі місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2021 році Богодухівської міського відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнська спілка ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86″.

13. Про участь у обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2021 році Виконавчого комітету Богодухівської міської ради Харківської області.

14. Про участь у обласному конкурсі місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2021 році Богодухівської районної організації шахістів «Перспектива».

15. Про прийняття безоплатно до комунальної власності Богодухівської  міської ради із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Богодухівського району комунального підприємства «Господар» Богодухівської районної ради.

16. Про затвердження актів приймання-передачі   нежитлової будівлі та майна, яке розташоване за адресою: м.Богодухів, вул.Гагаріна, 1

17. Про затвердження актів приймання-передачі   нежитлової будівлі та майна, яке розташоване за адресою: м. Богодухів, вул.Троїцька, 19

18. Про затвердження актів приймання-передачі   нежитлової будівлі та майна, яке розташоване за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, 2

19. Про затвердження актів приймання-передачі   нежитлової будівлі та майна, яке розташоване за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, 7.

20. Про визначення балансоутримувача нерухомого, рухомого та індивідуально визначеного майна закладів і установ освіти.

21. Про безоплатне прийняття майна від відділу фінансів та внутрішнього аудиту районної державної адміністрації до фінансового управління міської ради.

22. Про списання безнадійної заборгованості ліквідованого банку «Україна».

23. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня  2020 року       №45-VІІІ «Про бюджет міської територіальної громади на 2021 рік» (із змінами).

24. Про продовження терміну дії контракту з директором Комунального закладу «Богодухівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №6 «Дзвіночок» Богодухівської міської ради, Богодухівського району, Харківської області», Юлією Євченко.

25. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 15.01.2021 №121 «Про створення юридичної особи – Виконавчого комітету Богодухівської міської ради Харківської області» (III позачергова сесія VIII скликання).

26. Про перерахування залишків коштів з небюджетного рахунку (групи 3555), відкритого у Богодухівському управлінні Державної казначейської служби України в дохід загального фонду місцевого бюджету Богодухівської міської  ради.

27. Про внесення змін до Програми благоустрою територій населених пунктів Богодухівської міської територіальної громади на 2021 рік.

28. Про внесення доповнення до Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Богодухівської міської ради на 2021 рік.

29. Про збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування по закінченню строку повноважень виборних посад.

30. Про зарахування залишків коштів спеціального фонду по закладах освіти, культури та фізичної культури.

31. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.

32. Земельні питання.

33. Депутатські запити.

34. Різне.

Детальніше про роботу ІІІ позачергової сесії Богодухівської міської ради VIІI скликання дивіться у відео.