buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Відбулася сесія міської ради

30.11.2016 року під головуванням міського голови Миколи ГОЛУБА відбулося засідання чергової сесії Богодухівської міської ради, на якій було присутні19 депутатів ( відсутні: Бутильська М.Л., Мороз Б.В.,Смирнов Р.О., Сердюк Л.П.,Рогинська Л.І., Христенко І.В. Толмачов  А.В.). Депутатським корпусом на порядку денному було розглянуто 27 проектів-рішень та прийнято відповідні рішення.
Серед основних питань  прийнято зміни до  міського бюджету ,де нинішні новорічні свята, було запропоновано ,прикрасити новими елементами святкового освітлення за рахунок коштів міської ради, виключені будинки з балансу КП «Богодухівжитло», перейменовано  об’єкт «радгосп Богодухівський » на вулицю Богодухівську та затверджено перелік вулиць , площ,провулків на території міської ради.

На засіданні депутатами   було розглянуто та прийнято ряд рішень щодо земельних питань. Так, депутати вирішили   питання договорів оренди земельних  ділянок, також прийняли рішення щодо про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою , передачу земельних ділянок у власність та у спільну сумісну власність.

ВЕКЛЕНКО  В.І.,голова ПДК з питань регламенту ,законності ,правопорядку,депутатської діяльності,етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування, наголосив про необхідність звітування депутатів у своїх виборчих округах.

Під час засідання  сесії  панувала конструктивна атмосфера й одностайне голосування.

Усі рішення XІІI сесії Богодухівської міськради VII скликання та результати голосування знаходяться у розділі « Нормативні акти»