Відбулася сесія Богодухівської міської ради

21 серпня 2020 року відбулося  засідання XLV  сесії Богодухівської міської ради VII скликання. На розгляд депутатів було винесено наступні питання:

1. Про призначення на посаду завідувача БОГОДУХІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ясла-садок) №5 «ЯЛИНКА» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

2. Про проведення конкурсного відбору завідувача БОГОДУХІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ясла-садок) №8 «КАЗКА» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та створення конкурсної комісії.

3. Про затвердження Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення на території населених пунктів Богодухівської міської ради на 2020 рік.

4. Про зняття з балансу комунального підприємства «Богодухівжитло» приміщення вбиральні (туалету), що знаходиться за адресою: м.Богодухів, вул. Центральна, 1А.

5. Про затвердження рішення виконавчого комітету  «Про виконання міського бюджету за перше півріччя 2020 року»

6. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради «Про міський бюджет»

7. Земельні питання