Відбулася робоча зустріч: «Служба зайнятості — актуальні напрямки покращення співпраці з соціальними партнерами щодо переваг навчання за виданим ваучером»

З метою покращення подальшої співпраці представники Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості 20 серпня 2019 року провели зустріч з директором КЗ «Богодухівський медичний коледж» Влащенко В.В. на тему: «Служба зайнятості — актуальні напрямки покращення співпраці з соціальними партнерами щодо переваг навчання за виданим ваучером».

В основу зустрічі покладено питання  реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» та можливість проходження навчання за виданим ваучером в КЗ «Богодухівський медичний коледж» за спеціальністю медсестринство (сестринська справа).

Під час зустрічі представники Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості обговорили та роз’яснили інформацію щодо Порядку видачі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Відповідно до законодавства служба зайнятості має можливість видавати ваучери для здійснення  перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, підготовки на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.

Учасники заходу зійшлись на тому, що ваучер - це чудова можливість для громадян пройти навчання та стати конкурентоспроможними особами на ринку праці.

В ході цієї зустрічі узгоджені спільні дії щодо практичної реалізації норм вказаної Постанови.