Презентація книги «Янголи в білих халатах»

26 червня 2019 року заступник Богодухівського міського голови Ольга Мальована взяла участь у заході — презентації книги «Янголи в білих халатах». У книзі розповідається про 190-річну історію розвитку медицини Богодухівщини, а також про відомих медиків, які зробили значний внесок в охорону здоров’я нашого краю. Окремий розділ присвячений героїчному подвигу богодухівських медиків періоду нацистської окупації 1941-1943 років. Історія розвитку медицини розглядається в контексті історії розвитку культури. У презентації взяли участь автори книги — Наталія Могилевська та Тетяна Чернишова, богодухівські медики, ветерани медичної праці, громадяни міста. 100 примірників книги замовлено Богодухівською міською радою та вручено медичним працівникам нашого міста.

.