buy Windows 10 Key microsoftwarestore nahderkring.nl

Відбулася чергова сесія міської ради

24 січня відбулася чергова п’ятнадцята  сесія Богодухівської міської ради, яку провів  міський голова Микола Голуб.

У засіданні взяли участь 23 депутати міськради,(відсутні Векленко В.І., Каплуновський О.О., Ярошенко Н.І.) , депутати Харківської обласної ради ПУШКАР М,Б., Львова О.В., голова Богодухівської районної ради Панов С.Ф.,керівники комунальних підприємств  спеціалісти  міської ради ,члени виконавчого комітету, громадськість міста.

В  ході засідання  було прийнято ряд Програм різних сфер діяльності, розглянуто інші важливі питання фінансування,  землевпорядкування, приватизації, освіти, комунального господарства, звернення депутатів та інше.

Депутати всіх політичних партій підтримали одноголосно проект рішення про визнання таким, що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради від 26.05.2016 №149-VIІ «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Богодухова першого пускового комплексу об’єкту: «Будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухів» (перший пусковий комплекс)».

Всі питання порядку денного попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій, тож голосування проходило чітко і злагоджено.

Депутати  встановили:

•  для платників першої групи 10 відсотків до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;
  •   для платників другої групи 12  відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року».
  • вартість харчування однієї дитини на день у дошкільних навчальних закладах міської ради:

- для дітей віком від 1 до 3 років      - 17,50 грн.

- для дітей віком від 3 до 6 (7) років – 25,0 грн.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною: депутати голосували поіменно шляхом електронного голосування, розглянули близько  тридцяти  питань та прийняли стільки ж рішень.