buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Відбулася чергова 18 сесія Богодухівської міської ради

02 червня відбулася  вісімнадцята сесіяБогодухівської міської ради, яку провів   міський голова Микола Голуб.

Перед початком роботи сесії  капітан міської волейбольної команди «РЫСЬ» Олег Горін, на розсуд депутатів , представив відеозвіт про розвиток волейболу в місті Богодухові. Найактивнішим  спортсменам і депутатам  були вручені ГРАМОТИ та ПОДЯКИ.

У засіданні сесії взяли участь 19 депутатів міськради (відсутні: Каплуновський О.О.,Каменський Ю.О., Журба Ю.О.,Невинна В.І.,Ярошенко В.Я., Григорович П.О.,Христенко І.В.)представники громадських організацій , керівники комунальних підприємств   міської ради та її виконавчого комітету, громадськість міста.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною: депутати голосували поіменно   , розглянули    43 питання та прийняли стільки ж рішень.