buy Windows 10 Key microsoftwarestore nahderkring.nl

Відбулася 19-а чергова сесія Богодухівської міської ради

21 липня відбулася 19-а чергова сесія Богодухівської міської ради VII скликання, на якій були присутні 19 депутатів (відсутні: Григорович П.О., Каплунівський О.О,Каменський Ю.О.Невинна В.І., Христенко І.В., Терещенко Л.П.Галас В.Л.) На порядок денний засідання виносилося, крім пункту «Різне», більше 70 проектів рішень, які стосувалися діяльності підприємств міської комунальної власності, земельних питань, питань розвитку інфраструктури та благоустрою в місті,присвоєння звання » Почесний громадянин міста Богодухова» інших сфер міського господарювання.

Розпочалася сесія, згідно регламенту, з озвучення депутатських запитів. Так, депутат Марина Бутильська висловилася щодо благоустрою   на вулицях Суворова, Дружби та Зарічній. Міський голова Микола Голуб     доручив  директору комунального підприємства «Богодухівжитло» вияснити   причину звернення.

Згодом, прийнявши із кількома доповненнями порядок денний сесії, народні обранці взялися до розгляду його питань.

Бурхливе обговорення викликав проект рішення «Про присвоєння звання Почесного громадянина міста Богодухова «. На розгляд сесії ,на присвоєння почесного звання , пропонувалися дві кандидатури Дзюби І.О., та Літошка В.П. — відомих людей у нашому місті.    Різко висловили свої заперечення   депутати Бутильська М. Л. та Рогинська Л.І.. проти кандидатури Дзюби І.О..Але з підтримкою на честь кандидатів висловилися депутати Толмачов А.В., Рябка Р.О., Векленко В.І. та представники громадськості , видатні спортсмени Богодухівського району – Кватерук С.М. та Тризна В.Г.. Як результат, проект рішення депутати підтримали 15  та 19  голосами відповідно.

Також на черговій сесії міської ради було прийнято ряд важливих для міста рішень. Зокрема, щодо внесення змін до міського бюджету  та розглянуто земельні питання,