internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 16

Вибір професії — життєвий вибір

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Через незнання правил вибору професії та ситуації на ринку праці близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їхнім інтересам, нахилам та вподобанням. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про певний вид професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею.

Саме з метою інформування та орієнтації школярів в професійному світі начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості О. Філіпова відвідала Богодухівську гімназію № 1. Для учнів 10 класів було проведено профорієнтаційний захід «Вибір професії – життєвий вибір».

        О.Філіпова розповіла школярам про сучасні тенденції на регіональному та місцевому ринку праці, ознайомила з професіями майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри.

       Напередодні школярі отримали завдання намалювати професії своїх батьків, ким працюють члени їх сім’ї. З великою відповідальністю і завзяттям діти поставилися до цього завдання і намалювали багато гарних малюнків.

     Малюючи професії своїх батьків учні дізналися і зрозуміли, які знання і навички необхідні, щоб працювати за цим фахом. Адже правильно обрана професія створює кваліфікованих фахівців, а це впливає на якість виконуваної роботи.

     Наприкінці зустрічі О.Філіпова запропонувала учням  завітати до центру зайнятості і ближче ознайомитись з його роботою.

      Сподіваємось, що цей захід    став для старшокласників важливим, корисним, цікавим та буде сприяти усвідомленому вибору професії серед учнів. А служба зайнятості допоможе молодим шукачам роботи знайти своє місце в професійній сфері не тільки Богодухівщини, а і України в цілому.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.