internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 373

Як правильно поститися та що можна їсти під час Великого посту

 Великий піст — найважливіший і найдавніший з усіх багатоденних постів. Це своєрідна підготовка до найбільшого християнського свята — Святої Пасхи (Великодня). Протягом 40 днів люди мають відмовитись не лише від їжі тваринного походження, а й від усіх спокус, розваг та веселощів. Ісус Христос був розп’ятий на хресті за наші з вами гріхи і воскрес задля нашого спасіння. Саме тому день Його Воскресіння вважається чи не найважливішим днем у всій історії людства, до зустрічі якого люди мають готуватись з хвилюючими перед-чуттями та молитвою в серці.

Піст без молитви — дієта

Так уже повелося, що більшість людей, чи то через недобру освіту, чи то через слабку віру, сприймають піст зов¬сім не так, як про те пише Закон Божий. Здебільшого, до нього ставляться як до ще одного способу «скинути вагу», як до обов’язкової дієти. Але піст має зовсім інше призначення в житті кожного з нас. І тут надзвичайно важливу роль відіграє саме духовна його складова. Духовна ж частина полягає в тому, щоб людина більше приділяла уваги своєму духовному життю, спілкуванню з Богом, молитві, розмірковуванню над своїм життям. Цей час, окрім усього, найбільш придатний до сповіді, до покаяння, до того, щоб прийняти святе причастя. До того ж, це час, коли треба обмежити будь–які розваги

Поститись не означає голодувати

Багатьом здається, що піст — це звичайнісіньке голодування. Але, насправді, це не так. Про неймовірно велику кількість оригінальних рецептів пісних страв знали ще за часів хрещення Русі. Рецепти таких страв тоді не записували, адже не було кулінарних книг, натомість їх передавали з покоління в покоління. І хоч змінювались часи, та суттєвих змін у технології приготування не було. Тому в пісні дні XVI ст., так, як і до кінця XIX ст., вживали ті ж самі страви, що готувались ще за часів рівноапостольного князя Володимира.

У всі дні посту забороняється курити і пити алкогольні напої. Не можна вживати продукти тваринного походження (м’ясо, рибу, молоко і яйця), здобний (білий) хліб, цукерки, булочки, майонез. Дозволяється тільки рослинна їжа (фрукти, овочі, сухофрукти), соління (капуста квашена, солоні і мариновані огірки), сухарі, чай, гриби, горіхи, хліб чорний і сірий, киселі, каші на воді. А на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці та Вербну неділю дозволяється їсти рибу.

 У перший і останній тиждень пост найсуворіший. У  перший понеділок посту варто повністю утримуватися від їжі. У п’ятницю першого тижня можна їсти тільки коливо (варену пшеницю, підсолоджену медом або цукром).

 В інший час: понеділок, середа, п’ятниця — вживають тільки воду, хліб, фрукти, овочі, компоти; вівторок, четвер — гаряча їжа без олії; суботу, неділю — їжа з олією.

  ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО…

— Переїдати в піст не можна. Навіть якщо ви обмежитесь пісними стравами.

— По закінченню посту до традиційного режиму харчування треба переходити поступово, не об’їдаючись одразу ж жирним м’ясом.

— Якщо ви суворо дотримуєтесь правил посту і протягом перших двох днів не вживаєте їжу взагалі, то у наступні декілька днів вам краще обмежити вживання солі та соленої їжі.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.