buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Вбивцю рідної матері засуджено до реальної міри покарання.

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно сорокап’ятирічного безробітного мешканця м. Богодухова, Харківської області, який обвинувачується у вчиненні умисного вбивства, тобто злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік восени минулого року повернувся із заробітків з-за  кордону та проживав із своєю матір’ю похилого віку у двокімнатній квартирі  по вулиці Космічній м. Богодухова.

01 жовтні 2017 року, між обвинуваченим та його матір’ю виникла сварка, під час якої він жорстоко побив останню руками та ногами. Від отриманих тілесних ушкоджень жінка померла на місці.

Під час досудового розслідування стосовно обвинуваченого було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За результатами розгляду справи Ленінським районним судом     м. Харкова у грудні 2017 року ухвалено обвинувальний вирок, яким чоловіка засуджено до 7 років тюремного ув’язнення.

Прокурор Богодухівського відділу

Дергачівської місцевої прокуратури

юрист 1 класу                                                                              Я.Кривошея