internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 47

В Україні змінилися правила поховання.

15 березня в Україні набули чинності зміни до Кримінального процесуального кодексу щодо роботи поліції. Зміни торкнуться не тільки правоохоронців, а правил поховання померлих.

Закон не змінює самі правила поховання. Більшість смертей й надалі не потребуватимуть проведення експертизи та залучення суду до похоронного процесу. Якщо людина померла вдома з природних причин, то її можна спокійно поховати отримавши при цьому лікарське свідоцтво про смерть.

Однак, за нової редакцією Кримінального процесуального кодексу, у випадку підозрілої смерті або ж злочину слідчі будуть зобов’язані звертатися до суду за дозволом на проведення експертизи причин смерті. Раніше слідчі могли самостійно залучати експертів, не звертаючись до суду.

При цьому, суд матиме до 5 днів для прийняття рішення про призначення експертизи.

З метою оперативності та прискорення даного процесу, прокуратурою організовано чергування відповідного оперативного працівника для найшвидшого погодження клопотань слідчих та подальшого видання дозволу на поховання.

Також, запевняю мешканців Богодухівського району будь-яких незручностей не має виникати з приводу захоронення померлих родичів. В разі виникнення проблемних питань, прошу звертатися за телефоном гарячої ліній місцевої прокуратури 3-32-83.

 

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                                    О.Кушнаренко

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.