buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

В Україні змінилися правила поховання.

15 березня в Україні набули чинності зміни до Кримінального процесуального кодексу щодо роботи поліції. Зміни торкнуться не тільки правоохоронців, а правил поховання померлих.

Закон не змінює самі правила поховання. Більшість смертей й надалі не потребуватимуть проведення експертизи та залучення суду до похоронного процесу. Якщо людина померла вдома з природних причин, то її можна спокійно поховати отримавши при цьому лікарське свідоцтво про смерть.

Однак, за нової редакцією Кримінального процесуального кодексу, у випадку підозрілої смерті або ж злочину слідчі будуть зобов’язані звертатися до суду за дозволом на проведення експертизи причин смерті. Раніше слідчі могли самостійно залучати експертів, не звертаючись до суду.

При цьому, суд матиме до 5 днів для прийняття рішення про призначення експертизи.

З метою оперативності та прискорення даного процесу, прокуратурою організовано чергування відповідного оперативного працівника для найшвидшого погодження клопотань слідчих та подальшого видання дозволу на поховання.

Також, запевняю мешканців Богодухівського району будь-яких незручностей не має виникати з приводу захоронення померлих родичів. В разі виникнення проблемних питань, прошу звертатися за телефоном гарячої ліній місцевої прокуратури 3-32-83.

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                                    О.Кушнаренко