internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 46

В органах Міндоходів можна перевірити правильність нарахованої суми податку на нерухомість

Для цього власникам об’єктів нерухомості треба відвідати органи Міндоходів за місцем реєстрації та провести звірку даних про майно.

Згідно з нормами Податкового кодексу України, не пізніше 1 липня 2013 року власники нерухомості отримають повідомлення про нараховану суму податку. Протягом наступних 60 днів, у випадку незгоди з нарахованою сумою, громадянин може звернутися до Міндоходів з проханням зробити перерахунок.

У повідомленні також вказуватимуться платіжні реквізити, на які потрібно перераховувати кошти.

Здійснити платіж можна в будь-якому відділенні банку чи пошти, а жителі сільської місцевості зможуть сплачувати податок через каси сільських рад.

Фахівці Міндоходів Богодухівщини наголошують, що згідно із податковим законодавством квартири та житлові будинки, площа яких не перевищує 120 та 250 кв. м. відповідно, не оподатковуються. Податок сплачується лише за ті метри, які перевищують зазначені квадрати. Проте така пільга застосовується тільки до одного з об’єктів житлової нерухомості. Тому платники можуть звернутися до органів Міндоходів за місцем знаходженням нерухомого майна для визначення житла, на яке застосовуватиметься пільга.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.