buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

В Одесі проходить XIII Український муніципальний форум

В Одесі відбулося засідання Правління «Асоціації міст України» і відкрився XIII Український муніципальний форум.

18 вересня 2017 року  керуючий справами виконавчого комітету Богодухівської міської ради А.Щербак узяла участь у засіданні Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», яке проходить у   місті Одеса.

На засіданні  представники органів місцевого самоврядування  українських міст обговорили низку законопроектів і підготували офіційну позицію Асоціації щодо цих документів.

Також сьогодні розпочав свою роботу XIII Український муніципальний форум, який традиційно проходить в Одесі.

Перший день — «День діалогу з органами державної влади». У засіданні взяли участь: Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, народні депутати, представники Міністерств регіонального розвитку України, Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я та інших органів державної влади, голови міст, селищ і сіл України.

Перед початком засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять дітей, які загинули під час пожежі в Одеському дитячому спортивно-оздоровчому таборі «Вікторія».

Під час діалогу учасники форуму обговорили досягнення, проблеми та виклики децентралізаційної реформи, питання бюджетного та ресурсного забезпечення громад у 2017-2018 роках, а також секторальні реформи в сферах освіти, охорони здоров’я та соціального захисту.

Довідка
XIII Український муніципальний форум проходить з 18 по 20 вересня 2017 року. Другий день — «День відкритого управління і економічного розвитку українських міст». Третього дня планується обговорити: питання енергоефективності, проблеми реформування ЖКГ, співпраці ОСББ з органами місцевого самоврядування.