В області від COVID-19 за добу одужала рекордна кількість людей – 38

За останню добу в області лабораторно підтверджено 21 новий випадок захворювання: у жителів Харкова, Валківського та Богодухівського району.

«З підтвердженим COVID-19 госпіталізовано 247 осіб (з них у реанімації 2 людини підключено до апаратів ШВЛ та 6 – на кисневій підтримці (масці)), на самоізоляції – 333, — повідомив голова ХОДА Олексій Кучер. — З підозрою на коронавірус госпіталізовано 137 осіб, 44 – на самоізоляції».

На жаль, померло двоє людей – харків’янин 1949 року народження та лозівчанин 1946 року народження. Обидва мали супутні захворювання, зокрема, в першому випадку – серцево-судинні, в другому – серйозні захворювання нирок, анемія тощо.

«Цифра людей, що одужали, сьогодні рекордна (+38) і майже вдвічі перевищує кількість нових виявлених випадків. Ми нарешті перейшли позначку в 200 осіб: на сьогодні офіційно одужало 224 людини», — відзначив керівник області.

За весь період реєстрації в області зафіксовано 1364 підозри (+46 за останню добу), з них:

- 836 випадків підтверджено;

- 347 підозр спростовано;