internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 37

Увага- «Пульс»

Як відомо, сервіс «Пульс податкової» був запроваджений у січні 2012 року з метою інформування податкових органів про неправомірні вчинки або бездіяльність співробітників податківців безпосередньо керівництву служби. Серед суб’єктів господарювання «Пульс» зарекомендував себе не лише як ефективний сервіс, а й як повноцінний консультаційний центр. 
Після утворення Міністерства доходів і зборів, функції сервісу «Пульс» були розширені. Зокрема, відтепер представники бізнесу, в тому числі і суб’єкти ЗЕД, мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників Міністерства доходів та зборів керівництво відомства та оперативно вирішити суперечливі питання,  що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю й митного оформлення. 
Номер цілодобової телефонної лінії оновленого сервісу «Пульс» Міністерства доходів та зборів для клієнтів податкової та митниці: (044) 284-00-07.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.