internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 20

УВАГА! КОНКУРС

Богодухівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста I категорії апарату міської ради.

В конкурсі можуть взяти участь особи чоловічої або жіночої статі, які є громадянами України, мають повну вищу освіту з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за напрямком: інформаційні системи і технології, управління проектами. Добре обізнані з комп’ютерними технологіями, вільно володіють українською мовою. Стаж роботи за фахом не менше 1 року на державній службі або в органах місцевого самоврядування, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі: копія паспорта громадянина України; заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 3х4 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; копія військового квитка (військовозобов’язаним); декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Термін подання документів – протягом 30 календарних днів від дня оголошення конкурсу.

За умовами конкурсу, основними функціональними обов’язками можна ознайомитись за телефоном 3-30-75 або  за адресою: м. Богодухів, пл.Соборності, 2, каб.5.

Конкурсна  комісія

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.