internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 12

Утвердження гендерної рівності

  Утвердження  гендерної рівності – важливий  напрямок  в Україні за останні роки. Це питання проходить крізь усі проблеми сьогодення і є актуальним  в житті кожного з нас.    Гендерна рівність – рівність прав і можливостей чоловіка і жінки. Це означає, що чоловіки і жінки мають однакові умови для реалізації своїх людських прав та однаковий потенціал для їх здійснення.

    11 лютого 2020 року проведено «День гендерної рівності», в рамках якого відбувся семінар з гендерних питань для осіб, які перебувають на обліку як безробітні у Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості. Під час заходу розглядалось питання щодо формування уявлень про «гендер» та «гендерні стереотипи», їх вплив на можливості працевлаштування. Було надано інформацію про напрями гендерної політики, розкрито гендерні проблеми на ринку праці.

    Захід пройшов у невимушеній атмосфері, а його учасники отримали багато цікавої, нової інформації, яка буде корисною у їхньому житті.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.