302 Found

Found

The document has moved here.

Успішна жінка, любляча дружина та гарна мама!

18 червня 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Центру «Успішна жінка». Тема засідання – «Успішна жінка, любляча дружина та гарна мама!».

Провела засідання відповідальна за роботу Центру «Успішна жінка» Філіпова Олена Володимирівна, яка ознайомила присутніх із темою засідання Центру та розповіла про риси, якими повинна бути наділена успішна жінка: рішучість, впевненість, винахідливість, цілеспрямованість, принциповість.

Олена Володимирівна зазначила: «Успішна жінка – це ще й гарна мама, яка розумно виховує своїх дітей, проводить з ними багато часу, навчає їх життю, постійно цікавиться їхніми успіхами».

Отже успішність – це одна із рис характеру, яка забезпечує успіх у кар’єрі та житті, забезпечує щасливе життя та позитивні будні.